Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Prodej nástražních rybNabízíme celoročně prodej nástražních ryb. Nabídka se v průběhu roku mění. O aktuální dostupnosti...

KONTAKTY

Aleš Horych-Obchod Na prutu
Hradecká 1629
535 01 Přelouč
tel: 736642608
napište nám

Počasí Přelouč - Slunečno.cz

 

 

 


Zprávy od vody 2014

2.11. 2014

ČR- svazové vody

 

 

Tomáš Hrdý

Dnes jsem vyrazil na několika hodinovou vycházku na jednu pískovnu. Nakrmil jsem asi 0,5 kg boilie LR Seafood švestka/česnek na jeden prut jsem nastražil to samé a přidal 10 mm fluoro pop up broskev a na druhý prut jsem zkusil boilie Prémium s příchutí brusinka. Nakonec jsem na tyhle kuličky udělal všechny záběry. Nejdřív jsem o pěknou rybu přišel asi hodinu potom jsem do podběráku navedl šupíka o váze 10,20 kg. Pak už jsem krom menšího amura nic nechytil takže to byla celkem povedená vycházka.


 

 

22.10. 2014

ČR- svazové vody

 

 

 

 

Jakub Fousek

Po delší době jsem se vypravil na malou pískovnu. Jednalo se o jednodenní výpravu. Předpověď počasí se naštěstí vyplnila a mohl jsem si společně s mým kamarádem vychutnat lov naplno. K zakrmování jsem použil boilie z řady premium losos/scopex. Záběry přicházeli spíše k večeru, byli to menší kapři pod 60 cm. Spíše než kapři nám do krmení najížděli amuři, po dobu výpravy se nám podařilo zdolat celkem 5 kousků, můj největší měl 69 cm. Nejúspěšnější nástrahou bylo boilie sea food švestka/česnek.

 

 

 

22.10.  2014

ČR- svazové vody

 

 

Jakub Fousek

O jednom z podzimních víkendů jsem zavítal na rybník nedaleko mého bydliště. Vyskytuje se zde hojný počet kaprů. Člověk si tu dokáže moc pěkně zachytat a není problém zde vytáhnout 5 kaprů za den. Na této vodě nejradši volím lov se splávkem a to na obou udicích. Lovím kousek od břehu, kde se kapři zdržují a vyhledávají zde potravu. Nejčastěji vnadím vařenou kukuřicí, kterou taky dávám na háček. Jelikož lovím takto při břehu volím silnější vlasce, protože po záseku ryba okamžitě vypálí na volnou vodu. Tento víkend jsem chytil 7 kaprů a jeden z nich měl 75 cm.Měl krásnou stavbu těla. Byl to bojovník a jsem moc rád že jsem ho úspěšně zdolal.

 

 

 

14.10. 2014

ČR- svazové vody

 

 

 

 

Tomáš Hrdý,Honza Kubín

Zdravím, s Honzou jsme vyrazili na několik hodin k řece. Dostavili se dva záběry oba ve stejnou chvíli já jsem zdolal kapra do 8 kg je vidět že už je dobře připravený na zimu. Honza navedl do podběráku kapra který se chytil už po patý jen sám Honza ho chytil už počtvrté tentokrárt měl 11 kg asi mu evidentně od Honzi chutná. Jinač jsme chytali na boilie LR seafood švestka/česnek mě zabral na samotnou kuličku a Honza to doplnil o Pop up dumbles Biosquit.

 

 

 

12.10.  2014

ČR- svazové vody

 

 

Tomáš Hrdý

Na další vycházce k řece se mi povedlo zdolat pěkného šupináče s délkou 90 cm a 13,90 kg. Letos se mi na řece moc nedařilo o to větší cenu pro mě tahle ryba má. Chytal jsem na Boilie LR Seafood švestka/česnek + obalovací těsto stejné příchutě.

 

 

7.10. 2014

ČR- svazové vody

 

 

 

Honza Kubín

Po dlouhé době, kdy jsem se věnoval menším revírům jsem vyrazil k řece. Ze dvou záběrů jsem zdolal bojovného lysce kolem 9 kg. Chytal jsem hned pod nohama, takže záběry byly na tu vzdálenost dost brutální, až mi tento lysec vyrazil prut z vidlí. Přišel na jednu kuličku LR Supra fish scopex/olihen.

 

 

 

6.10. 2014

ČR- svazové vody

 

 

 

Tomáš Hrdý

Po dlouhé době, kdy jsem se věnoval menším revírům jsem vyrazil k řece. Ze dvou záběrů jsem zdolal bojovného lysce kolem 9 kg. Chytal jsem hned pod nohama, takže záběry byly na tu vzdálenost dost brutální, až mi tento lysec vyrazil prut z vidlí. Přišel na jednu kuličku LR Supra fish scopex/olihen.

 

 

 

5.10. 2014

ČR- svazové vody

 

 

 

Martin Vahovský

Po delší době po kterou jsem se věnoval spíš menším vodám jsem se vypravil zkusit štěstí na řeku. Za noc jsem měl dva záběry, jako první se přišel na podložku podívat tento krásný šupináč s mírami 84cm a 12.1Okg. Druhý záběr jsem měl od malého kapříka okolo 45cm, kterého jsme vyháčkovali hned v poděráku. Oba dva kapři přišly na boilie Seafood + A.C. švestka/česnek s malou desetimilimetrovou fluoro plovkou v příchuti halibut/česnek.


 

 

 

 

25.9. 2014

ČR-svazové vody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Hrdý

Začátkem září jsme s klukama vyrazili na plánovanou výpravu na Přehradu. Na lov jsme měli 9 dní, ale co se tyče větších kaprů se nám příliš nedařilo. Nachytali jsme spoustu kaprů do 7 kg. Záběry sice každým dnem přibývali, ale až na šupíka s váhou 11,90 kg který přišel hned první večer a dalších čtyř pěkných ryb jsme už nic většího nezdolaly. Chytali jsme na boilie LR Biocrab a Supra fish + AC scopex/olihen ke kterému jsme zkoušeli ruzné plovky, když nejlepší volbou se ukázal halibut/česnek.


 

9.9. 2014

ČR- svazové vody

 

 

 

Tomáš Hrdý

Před desetidenní výpravou na přehradu jsem myslel, že už na ryby nevyrazím, ale nakonec se mi to ještě na dva dny povedlo. Chytal jsem na Boilie LR Supra fish scopex/olihen na jeden prut jsem dával samotnou kuličku a na druhý jsem ještě přidal 16 mm plovku brusinka. Moc se jim nechtělo až po dešti se mi to během 4 hod. 3x rozjelo, ale zdolat se mi povedlo jen jednoho šupináče 10, 40 kg. Dnes už to bylo opět bez záběru, ale i tak to byly pěkný dva dny u vody.


 

 

27.8. 2014

ČR- svazové vody

 

 

 

Tomáš Hrdý

Dva dny u vody přinesly tentokrát méně záběrů, ale i tak se povedli dva slušný kapři. Zachutnalo jim boilie  Supra fish scopex/olihen a Bioenzinfish s AC Losos.


 

 

24.8. 2014

ČR-svazové vody

 

 

 

 

Tomáš Hrdý,Honza Kubín

S kamarádem Honzou jsme stejně jako minule zvolili slepé rameno Labe a vyplatilo se. Opět jsme si pěkně zachytali. Chytli jsme několik kaprů do 7 kg a tři lepší mezi 8 a 9 kg. Na kapra přes deset si tu ještě musíme počkat, ale jinač pěkná výprava. Chytali jsme na LR bioenzim fish + AC losos a boilie Mystery s příchutí Biocrab  + plovka Biocrab.

 

 

 

 

 

18.8. 2014

ČR-svazové vody

 

 

 

 

 

Tomáš Hrdý,Honza Kubín

Po delší době jsem vyrazily s Honzou k vodě na více než pár hodin. Vybraly jsem si jedno slepé rameno Labe kam jsme se chtěly už několikrát vydat a zjistit jak je na tom místní obsádka. A byly jsme celkem překvapení povedlo se chytit 10 ryb od 4 do 7 kg a dva pěkní šupináči okolo 9,5 kg a včera jsem o jednu pěknou rybu kolem 90 cm přišel chytaly jsem přímo ve stulíkových polích takže zdolávání nebylo úplně jednoduchý. Vsadili jsme na LR Bioenzim fish + AC Losos a vyplatilo se.

 

 

 

4.7. 2014

ČR-svazové vody

 

 

Martin Vahovský

Po prvním prázdninovém víkendu jsem se vydal na jednu svazovou vodu, na které jsem ještě nikdy nechytal. Na této vodě jsem strávil tři dny a za tu dobu se mi podařilo nachytat velké množství kaprů. Přes polovinu z nich však tvořili násaďáci okolo 4Ocm, ale i tak se mi podařilo zdolat 3 větší kapry. Největší kapr měl míry 78cm a 8,5kg a zabral na boilie Mystery ananas/n-butyric se signal pop up ananas. Byly to krásné dny strávené u vody, a už teď se těším na další…

 

 

2.7. 2014

ČR- svazové vody

 

Tomáš Hrdý

Za dvě pár hodinové vycházky jsem měl dva záběry a zdolal jednoho kapra 79cm a 10,5 kg. Zabral na Boostrované dumbles boilie seafood+ švestka/česnek s 10mm fluoro pop up Broskev.

 

 

 

30.6. 2014

ČR- svazové vody


 

Martin Vahovský

O víkendu jsem se vypravil po delší době na jednu menší pískovnu, na jeden prut jsem zkoušel boilie Seafood A.C. švestka/česnek a s druhým prutem jsem trochu experimentoval, použil sem signal pop up ananas s kukuřicí, na popku s kukuřicí přišel jediný záběr mé výpravy, byl to krásný bojovný amur o délce 68cm.

 

 

 

 

16.6. 2014

ČR- svazové vody

 

.


 

Honza Kubín

S Tomášem jsme se rozhodly že se nějaký čas budem věnovat jedné menší vodě a pokusíme se tu chytit místní krasavce. První dvě vycházky jsme chytli několik menších kaprů do 60 cm. Ale druhou vycházku se mi chvíli po příchodu poved chytit pěkný bojovník s mírami 81 cm a 9,5 kg. Přišel na Dumbles boilie Robin red brusinka s 10 plovkou stejné příchutě.


 

 

 

8.6. 2014

ČR- svazové vody

 

.


 

Tomáš Hrubý,Honza Kubín

V pátek jsme s Honzou vyrazily opět zkusit štěstí první den se vůbec nic nedělo a ryby začaly spolupracovat až v sobotu. Nakonec jsme celkem měli 9 záběrů a zdolaly několik ryb od 2,5 do 14,70 kg. Kaprům nejvíc chutnalo boilie LR Supra fish olihen/ scopex a Robin red Brusinka s 10 plovkou Broskev.

 


 

4.6.2014

ČR- svazové vody

 

.

 

Honza Kubín

Minulý víkend strávený na jednom stojáku se mi povedlo chytit několik kaprů do 9 kg tady jsou někteří z nich. Nejlépe fungovalo boilie LR Robin red s AC brusinka a Supra fish s AC olihen/scopex.

 

 

 

25.5.2014

ČR- svazové vody

 

 

Milan Daněk

O víkendu ryby moc aktivní nebyli.Povedl se jenom jeden 72 cm na boilie Mystic + A.C. mystic.

 


 

25.5. 2014

ČR- svazové vody

 


Martin Vahovský

Po dlouhé době sem se vypravil na řeku. Na tuto výpravu sem si naroloval boilie ze směsi Klub red + A.C. Brusinka. Tyto kuličky jsem použil na oba pruty, za deset hodin chytání jsem měl celkem 3 záběry ale podařilo se mi zdolat pouze jednoho kapra s mírami 1Okg a 76cm.

 


 

17.5. 2014

ČR- svazové vody

.

 

 

Honza Kubín

O prodlouženém víkendu ryby moc aktivní nebyly ale i tak se poved jeden pěknej šupináč 82 cm s váhou 12,10 kg,. Zabral na boilie LR Supra fish olihen/scopex extra tvrdé + obalovací těsto stejné příchutě.

 

 

 

 

17.5. 2014

ČR- svazové vody

.

Tomáš Hrdý

V posledních dnech jsem podnikl několik pár hodinových vycházek. Povedlo se mi udělat celkem pět záběru a zdolal tři ryby do 9 kg a o dvě ryby jsem přišel. Použil jsem boilie LR Supra fish olihen/ scopex + pop up dumbles švestka/scopex.


 

 

 

17.5. 2014

ČR- svazové vody

 

.

Petr Kocian

Celkem povedený víkend na řece přinesl tři záběry s toho dva pěkný kapři jednoho kratšího 72 cm ale pěkných 9,40 kg a 79 cm 10,60 kg. Všecky ryby zabraly na boilie LR sea food švestka/česnek s pop up Ananas nebo halibut/česnek.


 

 

10.5.2014

ČR- svazové vody


 

Martin Vahovský

Po delší době sem se vypravil přes noc na jeden stoják, podařily se celkem 4 ryby, dvě okolo padesáti centimetrů a dvě slšnější ryby přes 6O centimetrů, šupináč 68cm 7kg a lysec 62cm. Obě ryby přišly na boilie Seafood Švestka/česnek.

 

 

 

4.5. 2014

ČR- svazové vody

 

 

Honza Kubín

Pár dní strávených u vody přineslo jednoho pěkného kapra a to šupináče 82 cm 11,30 kg. Úspěšná nástraha byla boilie LR Robin red brusinka s 10 mm pop up Broskev a obalené těstem brusinka.

 

 

 

 

4.5. 2014

ČR- svazové vody

 

 

 

Tomáš Hrdý

Čtyřdení výprava na jedné pískovně přinesla jen pár záběrů a s nimi přišel i jeden pěknej šupináč 81 cm 9,40 kg zabral na boilie LR olihen/scopex doplněné pop up dumbleskou scopex/švestka.

 

 


2.5.2014

ČR- svazové vody

 

.

 

Martin Vahovský

O víkendu sem se vypravil na noc na svoji oblíbenou svazovou vodu, povedly se dvě ryby šupináč 65cm a lysec 68cm 7kg. Lysec přišel na Protein bird Winter fruit a šupináč na Seafood Švestka/česnek.

 1.5. 2014

ČR- svazové vody

 

 

Aleš Horych

Dnes na pár hodin u vody. Jeden se povedl na Robin Red+A.C. Brusinka.

 


 

14.4. 2014

ČR- svazové vody

 

 

 

Honza Kubín

Víkend strávený u vody mi přinesl dva záběry první záběr přišel v sobotu ráno ale šlo o menšího kapra 6 až 7 kg druhý záběr přišel  na večír a zdolal jsem kapra z míramy 80 cm a 10 kg. Tato ryba se mě a mému kamarádovy podařila na tomto úseku řeky chytit již po čtvrté. Mě samotnému již třikrát. A daří se mu. Od doby kdy jsme ho chytly poprvé narost o 2 cm. Úspěšnou nástrahou bylo boilie LR Supra fish + AC olihen/scopex.


 

7.4. 2014

ČR- svazové vody

 

 

 

Tomáš Hrdý

Po práci jsem vyrazil na slepé rameno minulí pátek se mi tam poved chytit pěkný šupík. Tak jsem se rozhod že to tam ještě zkusím a místo si stále krmil. A po dvou vycházkách kdy se mi poved jeden menší kapřík se mi dnes podařilo chytit další pěknou rybu 78 cm 8,30 Tak snad nebyl poslední. Uspěšnou nástrahou bylo boilie Supra fish + Robin red + AC Biosquid s desítkou fluoro pop up Biosquid.

 

 

30.3. 2014

ČR- svazové vody

 

Tomáš Hrdý

V pátek jsme s Honzou letos po prvé vyrazily na celej víkend k vodě nakonec jsme to zbalili z nečekaných důvodů už v sobotu. Ale i přesto se povedli dva záběry. První ryba mi spadla ale druhou rybu jsem navedl uspěšně do podběráku kaprovy jsem  naměřil 75 cm 8,20 kg. Udělal mi radost tady na tý vodě. Honza použil hotovky Supra fish olihen/scopex a já jsem si ukoulel boilie Supra fish + AC Biosquid a do směsi přidal Robin red kombinoval jsem to s 10 mm plovkama Biosquid a dumbleskou scopex/švestka. Na každou kombinaci přišel jeden záběr.